Nyolcadik hagyományőrző majális

Immár nyolcadik alkalommal rendezzük meg a hagyományőrző majálist a Gellértegyházi Történelmi Szabadidős Emlékparkban.

2018. május 1. Hagyományainkat folytatva idén is megrendezzük a május elsejei Majálist. Színes programokkal várjuk visszatérő és új vendégeinket, a programok szervezése folyamatban van, hamarosan megjelentetjük. Várjuk kézműves termékeket készítő árusok jelentkezését, részvételi díj, kettő darab tombolatárgy felajánlása.

Tavalyi évben nagy sikere volt a fából készült játszóterünknek ezért idén is lehetőséget biztosítunk a családi, baráti közös játékokra.

Piknikelésre területfoglalási lehetőséget biztosítunk családok, baráti társaságok részére egész napos pihenéshez, evéshez, szórakozáshoz. Hozzávalókat mindenki maga biztosítja igényeinek megfelelően. Jelentkezni az info@gellertegyhaza.hu címen lehet.

2018. máj 01.

Time

Díj

A belépés ingyenes

Gellértegyházi Történelmi Szabadidős Emlékpark: Orosháza 5903, Zöldmező u. 48.